Ostatnie pożegnanie

Zrzut_ekranu_2024-05-24_094951.png

Zawiadamiamy, że pożegnanie Anny Koc-Jaśkiewicz odbędzie się 28.05.2024r.
w kościele Wszystkich Świętych w Elblągu.

Wystawienie urny nastąpi o godz. 10.00.

Msza Święta Żałobna odprawiona będzie o godz. 10.30.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się po mszy na Cmentarzu Komunalnym Dębica
w Elblągu przy Nowym Domu Pogrzebowym.

 

 

 

kokardka.png Pożegnanie

20240523 Koc Jaskiewicz AnnaZ niewysłowionym bólem zawiadamiamy, że odeszła na zawsze Anna Koc-Jaśkiewicz.

 

Nasza Ania, wspaniała nauczycielka chemii i fizyki, oddana uczniom wychowawczyni, serdeczna koleżanka, życzliwy, dobry, kochający życie człowiek. Pozostanie na zawsze w pamięci przyjaciół, wdzięcznych uczniów, rodziców i nauczycieli.

Będzie nam jej bardzo brakowało.

 

Rodzinie i najbliższym składamy najszczersze kondolencje.

 

Pogrążeni w głębokim smutku Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy szkoły, Uczniowie oraz cała społeczność Jagiellończyka.

 

 

 

.

2024 Drzwi otwarte

W poniedziałek, 19.10.2015 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 rozpoczęły swoje starty w ramach Licealiady koszykarki z naszej szkoły. Po wyselekcjonowaniu reprezentantek przez panią Jolantę Kulas i sparingu z chłopcami z klasy 2 E w ub. czwartek, zaczęły się zmagania na boisku.

W meczu inauguracyjnym nasze zawodniczki grały z reprezentacją Zespołu Szkół Technicznych. Pierwsza piątka w składzie: Aleksandra Mazur (III C), Julia Gościńska(III A), Karolina Radgowska (III E), Karolina Haryńska (II A), Alekandra Żarczyńska (I C) rozpoczęła od straty punktowej aby systematycznie rozpędzać się i przejść do prowadzenia. Na boisku pracowały również Aleksandra Sikorska (I C), Katarzyna Pryśko (II E), Karolina Tabor (III C) oraz Paula Tęcza (III A), która rzuciła niezwykle ważne dwa kosze dające nam spokoj w końcówce tego nerwowego meczu. Nasze reprezentantki zwyciężyły 17-8, brylując już w trzeciej i czwartej kwarcie.

W drugim spotkaniu rywalkami były koszykarki Zespołu Szkół Gospodarczych, które w ubiegłym roku dotkliwie rozprawiły się z naszymi paniami. W tym sezonie było jednak zupełnie inaczej. Co prawda znów zaczęliśmy od starty 0-4 ale niezawodna Aleksandra Mazur dała nam sygnał do pogoni punktowej. Grające zdecydowanie rywalki były naprawdę dobrze dysponowane, jednak doświadczenie poprzedniego meczu pozwoliło nam na kontrolowanie spotkania. Ważne punkty zdobyła Aleksndra Żarczyńska doprowadzając do remisu 6-6 a potem z rzutów wolnych wysunęła nas na prowadzenie. Przeciwniczki zdobyły jeszcze tylko jednego kosza a nasze koszykarki dorzuciły cztery oczka (Karolina Haryńska). Podobnie jak w pierszym spotkaniu pomagały nam zawodniczki rezerwowe, więc to zwycięstwo to również ich praca. Pokonaliśmy ZSG 11-8 zajmując tym samym pierwsze miejsce w grupie. Teraz spokojnie czekamy na mecz z zespołem ZSTI, z którymi grać będziemy w ćwierćfinale elbląskiej Licealiady. Gratulacje dla naszych koszykarek i pani Jolanty Kulas.
Ze sportowym pozrowieniem -
zastępujący tego dnia panią trenerkę - Adam Matwiejczuk.

 


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki