W dniach 3–5.06.2016 uczennice naszej szkoły reprezentowały województwo na Ogólnopolskiej Licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt, która odbyła się w Wieliczce. Już od grupy eliminacyjnej nie było łatwo. Trafiłyśmy na trzy jak się później okazało najsilniejsze zespoły turnieju. Po bardzo zaciętych meczach zajęłyśmy dopiero czwarte miejsce w grupie co pozwoliło nam (podobnie jak w ubiegłym roku) walczyć już tylko o miejsca 9-16.

W grupie półfinałowej nasze siatkarki nie dały już żadnych szans swoim przeciwniczkom i zajęły w niej pierwsze miejsce.
Jednak w meczu finałowym o 9 miejsce siatkarki trafiły na bardzo trudnego przeciwnika i po zaciętym meczu uległy mu w tie–breaku 2-1, ostatecznie zajmując 10 miejsce w turnieju. Był to finał ogólnopolski, zatem lokata na której uplasowały się nasze siatkarki to ogromny sukces dla naszego liceum i ogromnie im tego osiągnięcia gratulujemy.
Szkołę naszą reprezentowały: Gracja Bogacz, Daria Pik i Aleksandra Szczygłowska z kl II a; Dominika Dziczek, Izabela Giecewicz, Karolina Kaczmarczyk z kl II b; Weronika Wołodko z kl II c; Julia Dunajska z kl II d oraz Aleksandra Sikorska z kl I c, a wspierały je Jolanta Kulas i Regina Jurczak.


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki