Ostatnie pożegnanie

Zrzut_ekranu_2024-05-24_094951.png

Zawiadamiamy, że pożegnanie Anny Koc-Jaśkiewicz odbędzie się 28.05.2024r.
w kościele Wszystkich Świętych w Elblągu.

Wystawienie urny nastąpi o godz. 10.00.

Msza Święta Żałobna odprawiona będzie o godz. 10.30.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się po mszy na Cmentarzu Komunalnym Dębica
w Elblągu przy Nowym Domu Pogrzebowym.

 

 

 

kokardka.png Pożegnanie

20240523 Koc Jaskiewicz AnnaZ niewysłowionym bólem zawiadamiamy, że odeszła na zawsze Anna Koc-Jaśkiewicz.

 

Nasza Ania, wspaniała nauczycielka chemii i fizyki, oddana uczniom wychowawczyni, serdeczna koleżanka, życzliwy, dobry, kochający życie człowiek. Pozostanie na zawsze w pamięci przyjaciół, wdzięcznych uczniów, rodziców i nauczycieli.

Będzie nam jej bardzo brakowało.

 

Rodzinie i najbliższym składamy najszczersze kondolencje.

 

Pogrążeni w głębokim smutku Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy szkoły, Uczniowie oraz cała społeczność Jagiellończyka.

 

 

 

.

2024 Drzwi otwarte

Jak co roku 10.11.2023 odbył się w naszej szkole XVI już turniej piłki siatkowej z okazji Święta Niepodległości o puchar Dyrektora szkoły.

Turniej otworzyła pani wicedyrektor Agnieszka Antoniuk - Rumak, a zorganizowali go i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego.

Do udziału w turnieju zaprosiliśmy zespoły dziewcząt i chłopców z I i III LO w Elblągu. Mając po trzy zespoły w grupach, rozegraliśmy turniej system „ każdy z każdym” czyli każdy zespół zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców zagrał po dwa mecze.

W każdym z tych spotkań, były momenty, które stały na bardzo wysokim poziomie siatkarskim. Drużyny toczyły wyrównane boje i wszystkie z nich na miarę swoich możliwości i umiejętności zaprezentowały ciekawe oraz widowiskowe zagrania.

Ostatecznie turniej dziewcząt wygrał zespół naszego liceum, miejsce drugie zajęła drużyna III LO, a na trzecim miejscu uplasował się zespół I LO.
Wśród chłopców kolejność była następująca: pierwsze miejsce III LO, drugie miejsce zdobył zespół naszego liceum, a miejsce trzecie wywalczył zespół I LO.

Reprezentacja dziewcząt: Nikola Kaczmarzyk i Martyna Burzyńka – kl 4a, Ada Dwojacka i Maja Wityczyn – kl 4e, Weronika Dąbrowska i Nikola Zdyb – kl 3c, Żaklina Wardyn i Aniela Kotłek – kl 2c, Anna Sielewicz – kl 2e, Julia Mantorska – kl – 2e oraz Gabriela Graczyk – kl 1d.c
Reprezentacja chłopców: Jan Pietrusiński – kl 4d, Hubert Walczak kl – 4c, Michał Zabłocki oraz Antoni Marcinkiewicz kl – 3d, Mateusz Bortnowski i Konrad IInicki kl – 2e, Oskar Sażalski kl – 2c, Bartosz Iwanowski kl – 2g, Stefan Piotrowski kl – 2b, Mateusz Dwojacki kl – 1e oraz Adam Krawczyński kl – 1d.

Nie wynik był dla nas najważniejszy w tym turnieju. Uczciliśmy na sportowo 105 Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Serdecznie gratulujemy

 


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki