Ostatnie pożegnanie

Zrzut_ekranu_2024-05-24_094951.png

Zawiadamiamy, że pożegnanie Anny Koc-Jaśkiewicz odbędzie się 28.05.2024r.
w kościele Wszystkich Świętych w Elblągu.

Wystawienie urny nastąpi o godz. 10.00.

Msza Święta Żałobna odprawiona będzie o godz. 10.30.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się po mszy na Cmentarzu Komunalnym Dębica
w Elblągu przy Nowym Domu Pogrzebowym.

 

 

 

kokardka.png Pożegnanie

20240523 Koc Jaskiewicz AnnaZ niewysłowionym bólem zawiadamiamy, że odeszła na zawsze Anna Koc-Jaśkiewicz.

 

Nasza Ania, wspaniała nauczycielka chemii i fizyki, oddana uczniom wychowawczyni, serdeczna koleżanka, życzliwy, dobry, kochający życie człowiek. Pozostanie na zawsze w pamięci przyjaciół, wdzięcznych uczniów, rodziców i nauczycieli.

Będzie nam jej bardzo brakowało.

 

Rodzinie i najbliższym składamy najszczersze kondolencje.

 

Pogrążeni w głębokim smutku Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy szkoły, Uczniowie oraz cała społeczność Jagiellończyka.

 

 

 

.

2024 Drzwi otwarte

W czwartek 20.04 w naszej szkole zakończył się konkurs literowania w języku angielskim- Spelling Bee dla szkół podstawowych. Była to druga tura konkursu, podczas której rywalizowali ze sobą najlepsi uczestnicy wyłonieni w eliminacjach.

W kategorii klas 4-6 zwyciężyła Veronique Wernicka z SP1, drugie miejsce zajął Arkady Matham-Sikora z SP25, a podium uzupełnił Kacper Jędrzejewski z SP1. W kategorii klas 7-8 najlepszy okazał się Daniel Gliński z SP14, srebrny medal otrzymała Dominika Dul z SP16, a trzecie miejsce zajęła Milena Śliwińska z SP 1.

Konkurs zwieńczony został wręczeniem nagród oraz ankietą, w której uczestnicy mogli anonimowo przekazać organizatorom swoją opinię na jego temat i podzielić się swoimi sugestiami i pomysłami, co do następnych edycji. Jednogłośnie stwierdzili, że bardzo im się podobało, a nietypowa formuła była dla nich ciekawą odmianą w stosunku do klasycznych form sprawdzania wiedzy, z którymi mają do czynienia na co dzień.

W imieniu organizatora chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom. Był to nasz wspólny pierwszy konkurs, ale obiecujemy, że nie ostatni. Wasz feedback pozwoli nam udoskonalić formułę, pomysłów mamy bez końca i już szukamy sponsorów nagród.

Zapraszamy za rok!

Ania Wlizło, Nina Wojturska, Mikołaj Suszek, Mikołaj Panfil, Bartek Karwowski, Przemek Pindral, Mikołaj Warczak i Konrad Żyhałko wraz z p. Katarzyną Zezulą.

Konrad Żyhałko

 

Jeszcze raz ogromne podziękowania dla Konrada Żyhałki, Ani Wlizło, Niny Wojturskiej, Bartka Karwowskiego, Mikołaja Suszka, Przemka Pindrala, Mikołaja Panfila i Mikołaja Warczaka za przygotowanie konkursu, zaangażowanie i kreatywność.

Katarzyna Zezula


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki