W środę 19.09.2018 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Rummikub. W wyniku bardzo dłuuugich i zaciętych rozgrywek wyłoniliśmy Mistrza i Vice- Mistrzynię Szkoły.
Mistrzem został Szymon Wiszniewski z klasy III B LO , a Wicemistrzynią Agnieszka Wawro z klasy I E LO. Trzecie miejsce zajął świetnie grający Łukasz Twardowski z klasy I D LO, Łukasz niestety nie miał szczęścia.

W Rummikub oprócz umiejętności i logicznego myślenia potrzebne jest jeszcze szczęście. Mam nadzieję,że szczęście będzie sprzyjać Szymonowi i Agnieszce podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Szkół, które odbędą się 28.09.2018       w Sztumie.

Po wygranej w Sztumie przed nimi już tylko Mistrzostwa Polski w Warszawie i na koniec Mistrzostwa Świata w listopadzie, czego serdecznie im życzę.
Trzymajmy kciuki za naszych Mistrzów, a tych którzy nigdy nie grali w Rummikub zachęcam bo jest to najwspanialsza i najbardziej popularna gra na całym świecie. Jednak ostrzegam jak zaczniecie grać, to już nigdy nie przestaniecie.
Gratuluję udziału w rozgrywkach szkolnych wszystkim 12 uczestnikom. Mam nadzieję, że za rok spotkamy się w większym gronie.

 

Magdalena Adryjanek (grająca od 12 lat)


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki