Bal na sto dni przed maturą …
Kolejna studniówka za nami. W sobotę 11 stycznia 2020r. tegoroczni maturzyści bawili się w sali bankietowej Nowa Holandia. Wieczór ten każdego roku jest wyjątkowy, wyborny, szykowny i nieco szalony…
Uroczystość rozpoczęli uczniowie, witając uczestników balu, nauczycieli, rodziców. Potem uczta dla oka - polonez, a po nim niespodzianka – pokaz walca. Tego jeszcze nie było! Układ taneczny został przygotowany pod kierunkiem pani Edyty Beńko - mamy naszej uczennicy. Dziękujemy za wspaniałe doznania.
Pani dyrektor Agnieszka Jurewicz oficjalnie rozpoczęła bal:

„Dziś przed wami pierwszy dorosły bal, dorosły, ale w obecności dobrze wam znanych i lubianych nauczycieli. Możemy tutaj być wszyscy razem. To odliczanie do matury, które dziś się rozpoczyna, chciałabym, abyście zaczęli od bardzo dobrzej zabawy. Jest powiedzenie, które łączy wyniki matur z szaleństwami studniówkowej nocy. Mówi się "takie matury wyniki poznacie, jakich szaleństw studniówki doznacie". Warto w tym dniu być uśmiechniętym, bawić się i czerpać z tej radosnej chwili jak najwięcej. Niech ta noc będzie dla was pięknym przeżyciem i pozostawi piękne wspomnienia na długie lata”

Delegacje klas wręczyły bukiety kwiatów swoim wychowawcom i dyrekcji szkoły. Na koniec części oficjalnej wzniesiony został toast a po nim … zabawa do białego rana.
Co za noc! Wspaniałe kreacje, fryzury, makijaże, eleganckie młode damy, szykowni młodzi panowie.
Wspólny taniec przerywały tylko momenty na wspólne fotografie , zabawa przed fotobudką. Porcję dobrego humoru dostarczył kabaret studniówkowy przygotowany pod kierunkiem pana Bogusława Walewskiego. Tradycyjnie, dokładnie o północy, na sali pojawił się wyśmienity tort, którego uroczyście i z rozmachem pokroiła pani dyrektor !


Dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy zdania matury na 100%

Zdjęcia oglądaj też na:

info.elblag.pl

portEl.pl

Czytaj więcej na https://info.elblag.pl/86,60431,Studniowka-II-LO-Zobacz-jak-sie-bawili-maturzysci-z-Jagiellonczyka.html#ixzz6AtZKlabQ

 


Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 za:

Szkoła w chmurze Microsoft

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki