Trzy lata nauki w II LO maturzyści mają już za sobą! W miniony piątek 29 kwietnia 2022r wręczone zostały świadectwa ukończenia szkoły 194 uczniom klas trzecich.
Ceremonia ta jakże piękna i podniosła wzbudziła w uczniach, nauczycielach i obecnych na uroczystości rodzicach, wiele emocji. Wszyscy czują , że to koniec pewnego etapu, wspomnienia i budzący się sentyment, ale również lekki niepokój, bo matura tuż tuż.


Świadectwa ukończenia szkoły otrzymało 194 uczniów II LO. W tym aż 165 cenzurek to cenzurki z wyróżnieniem. Dla najlepszych z najlepszych Rada Pedagogiczna przyznaje co roku specjalne odznaczenia. Wręczone zostały dwa medale Złotego Jagiellończyka dla uczennic z najwyższymi średnimi ocen ukończenia szkoły, czyli 6,00. Są to Nikola Grzybowska i Klaudia Parczewska z klasy IIIE.
Wśród specjalnie nagrodzonych uczniów znalazł się Paweł Skorupa, który odznaczony został tytułem Iagelloni Auxillii Manus – czyli pomocnej ręki szkoły. Każdy, kto zna Pawła, wie ile i co zdziałał dla całej społeczności „Jagiellończyka”.

Podczas spotkania przypomniano jak wiele sukeców licealiści mają w olimpiadach, konkursach, rozgrywkach sportowych i w różnych dziedzinach artystycznych. Choć pandemia utrudniała życie szkolne, to jednak nie wpłynęła na ich osiągnięcia i sukcesy.
Cóż, każdy uczeń to osobna opowieść o życiu szkolnym, ale wszystkie zebrane razem, tworzą wspaniałą historię „Jagiellończyka”.
Dziękujemy, że byliście z nami i życzymy 100% na maturze!!!


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki