Tegoroczny pierwszy dzień wiosny przebiegł w naszej szkole inaczej niż zwykle… i na pewno bardzo oryginalnie. Był to Dzień Bez Plecaka!

Co to oznaczało? … Już na samo wspomnienie poprawia nam się humor, bo pomysły i kreatywność młodzieży przeszła nasze oczekiwania :))))

Tego dnia podręczniki oraz przybory szkolne, czyli zawartość codziennego plecaka ucznia, została przyniesiona w „czymś”, co nie służy na co dzień do noszenia szkolnych rzeczy. I tu rozpoczyna się najlepsza zabawa Od samego rana po elbląskich ulicach uczniowie IILO podążali do szkoły z bardzo dziwnymi przedmiotami, w których umieścili piórniki, podręczniki , zeszyty i wszystko co potrzebne do szkoły. Ha, ha. Przybyli z koszami wiklinowymi , powłoczkami na poduszki, skrzynkami po butelkach, pudłami kartonowymi. Niektórzy spakowali się do mikrofalli, transporterów dla zwierzaków, w drapaki dla kociaków, w śmietniki. Były też szuflady, przenośne półki, wielki szachy, kaski motorowe, obudowa do komputera... W zasadzie należy zadać pytanie czego nie użyto? Ha, ha. Brawo.

Tego dnia było śmiesznie i lekko. I o to nam chodziło.

Wszystkiego dobrego na wiosnę i nie tylko życzy całej społeczności II LO Samorząd Uczniowski!

 


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki