Ostatnie pożegnanie

Zrzut_ekranu_2024-05-24_094951.png

Zawiadamiamy, że pożegnanie Anny Koc-Jaśkiewicz odbędzie się 28.05.2024r.
w kościele Wszystkich Świętych w Elblągu.

Wystawienie urny nastąpi o godz. 10.00.

Msza Święta Żałobna odprawiona będzie o godz. 10.30.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się po mszy na Cmentarzu Komunalnym Dębica
w Elblągu przy Nowym Domu Pogrzebowym.

 

 

 

kokardka.png Pożegnanie

20240523 Koc Jaskiewicz AnnaZ niewysłowionym bólem zawiadamiamy, że odeszła na zawsze Anna Koc-Jaśkiewicz.

 

Nasza Ania, wspaniała nauczycielka chemii i fizyki, oddana uczniom wychowawczyni, serdeczna koleżanka, życzliwy, dobry, kochający życie człowiek. Pozostanie na zawsze w pamięci przyjaciół, wdzięcznych uczniów, rodziców i nauczycieli.

Będzie nam jej bardzo brakowało.

 

Rodzinie i najbliższym składamy najszczersze kondolencje.

 

Pogrążeni w głębokim smutku Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy szkoły, Uczniowie oraz cała społeczność Jagiellończyka.

 

 

 

.

2024 Drzwi otwarte

Absolwenci:

  1. Abramowicz Jakub
  2. Antonowicz Bernard Marian
  3. Bader Ernest
  4. Burak Zenon Lucjan
  5. Choromańska Barbara Lesława
  6. Czarnowska Krystyna Gabriela
  7. Dąbrowa Maria Zofia
  8. Droszcz Janusz Marian
  9. Drzewicki Jarosław Zbigniew
  10. Duszyńska Aleksandra Janina
  11. Dymczak Mirosław Konstanty
  12. Dziądziak Stanisław
  13. Filipek Bogdan Jan
  14. Flaziński Jan
  15. Flis Marian
  16. Gowryś Krystyna Zofia
  17. Graczyk Marian Ludwik
  18. Grygowicz Helena
  19. Grzybowska Irena
  20. Gulcz Wanda
  21. Hrynkiewicz Jan
  22. Jerzykiewicz Edward
  23. Jura Stefan
  24. Kilian Jadwiga
  25. Kmita Władysława
  26. Kraśkiewicz Bolesław Konstanty
  27. Lech Jerzy Stanisław
  28. Łapińska Barbara
  29. Łojko Józef Stanisław
  30. Małachowska Irena Iwona
  31. Michniewicz Wacław
  32. Ostapczenia Jerzy Jan
  33. Ostrowski Ryszard Władysław
  34. Pikiel Leonard
  35. Prusinowska Jawdwiga
  36. Romańczuk Eugenia
  37. Różańska Janina Elżbieta
  38. Różycki Edward Jan
  39. Rezler Cecylia
  40. Sikorski Arnold
  41. Skalski Wiesław Andrzej
  42. Sprawka Edward
  43. Stefaniuk Irena
  44. Stelmach Jan Tadeusz
  45. Suwała Jan
  46. Szulc Teresa
  47. Szycher Danuta Helena
  48. Szymanowski Romuald Władysław
  49. Ślizień Barbara
  50. Wilk Józef
  51. Zaleski-Korziuk Włodzimierz


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki