Marysia Sukow i Zosia Wojtaś z 1b. odwiedziły Hospicjum św. Jerzego w Elblągu, by przekazać „szczęśliwe grosiki” zebrane przez uczniów klasy 2c oraz przygotowane przez uczniów klasy 1b ręcznie wykonane albumy z przesłaniami pochodzącymi z lektury „Mały książę” Antoine'a de Saint-Exupéry'ego.

Oprac. M. Rydelek
http://www.ehospicjum.pl/265-Liczy-sie-kazdy-grosz.html

Drzwi ZSO nr 2 (Gimnazjum nr 3 i II LO) zostały otwarte

24 maja 2016r. był dniem Drzwi Otwartych w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Elblągu. Gimnazjum nr 3 i II LO witały w progach swojej szkoły uczniów zainteresowanych nauką w Jagiellończyku.

Czytaj więcej...

Miło mi poinformować, że nasze siatkarki obroniły dzisiaj (27 kwietnia) w Giżycku Mistrzostwo Województwa W-M w piłce siatkowej dziewcząt.

W pierwszym meczu pokonały 2:0 Iławę, następnie przegrały z Olsztynem 1:2 i na koniec odniosły zwycięstwo z Giżyckiem 2:0. Tym samym awansowaliśmy do Finału Ogólnopolskiej Licealiady. Najlepszą zawodniczką naszej drużyny została Julia Dunajska. Gratulujemy.


Skład: Aleksandra Szczyglowska, Daria Pik, Gracja Bogacz, Izabela Giecewicz, Karolina Kaczmarczyk, Dominika Dziczek, Weronika Wołodko, Milena Figielska, Julia Dunajska, Aleksandra Sikorska.

 

Oprac. Wojciech Samulewski

Do końca lutego, w naszej szkole, odbywały się liczne warsztaty organizowane przez projekt społecznościowy „Mównica nie gryzie!”. Uczniowie klas trzecich gimnazjum oraz kilku klas licealnych świetnie się bawili z twórcami projektu, stworzonego na kanwie organizacji non-profit "Zwolnieni z Teorii”.

Czytaj więcej...

Nowa, poprawiona wersja planu lekcji obowiązująca od 15 lutego 2016r.

Plan lekcji 2015/2016 (wersja 9)

Plan lekcji 2015/2016 (wersja 9) - wersja Java na telefony komórkowe

Plan lekcji 2015/2016 (wersja 9) - wersja na telefony komórkowe z systemem Android
Do poprawnego działania planu należy zainstalować dodatkowy pakiet: andme_signed.apk

 

Wersja wygenerowana 12.02.2016r.

Ze względu na specyfikę działania pamięci podręcznej przeglądarek internetowych proszę przy pierwszym przeglądaniu planu odświeżyć zawartość poprzez kombinację dwóch klawiszy: CTRL+F5.

 
Matura za:


Wakacje za:

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki