Muzyczny konkurs „Wyśpiewaj sobie święta”
Kto pamięta śnieżne święta Bożego Narodzenia? …. Troszkę żal, że białych świąt już nie ma. Na dworze szaro, my od siebie w oddaleniu – bo tak nam „zgotował„ ten dziwny rok 2020!
Nie poddajemy się i wspólnymi siłami wchodzimy w atmosferę bożonarodzeniową za sprawą muzycznego konkursu „Wyśpiewaj sobie święta” zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski.
Choć to konkurs muzyczny, to w zabawie najmniej liczyły się zdolności wokalno-muzyczne. To co najbardziej wpłynęło na werdykt jurorów, to przede wszystkim moc i siła dobrej świątecznej energii wysłana do odbiorców. Nie bez znaczenia były: zaangażowanie w realizację muzyczną dzieła i nakład pracy, przemyślane i różnorodne zdjęcia do teledysku, użyte rekwizyty, współpraca. Niektóre występy zachwyciły inwencją twórczą – i zaprezentowały własne autorskie świąteczne teksty. Widać też na nich, że się bawicie, że się cieszycie wspólnym tworzeniem, a to ogromna zaleta.

Podsumowując, dziękujemy za „Wyśpiewanie nam świąt”. Dziękujemy za wprowadzenie w klimat Bożego Narodzenia.
Fundatorem nagród jest Rada Rodziców przy IILO.


Oto wyniki:

I miejsce zdobyła klasa 2f po szkole podstawowej za piosenkę „Shake up Christmas”. Nagrodą jest bon pieniężny w wysokości 200zł.

 

II miejsce zajęli uczniowie z klasy 1c: Agata Chybel, Igor Niemiec, Anna Janiszewska, Martyna Krygier, Maja Kwas, Zuzanna Hołda z utworem „Mary, did you know?”. Nagroda to bon pieniężny w wysokości 150 zł

 

III miejsce wywalczyła klasa 1d za piosenkę „Magiczny czas” oraz zdobyła bon w wysokości 100 zł

 

Jury przyznało również trzy wyróżnienia:

-pierwsze wyróżnienie trafiło do solistki Michaliny Józefowicz z klasy 2b po szkole podstawowej za utwór ”Have Yourself a Merry Little Christmas i bon pieniężny o wartości 30 zł

 

-drugie wyróżnienie otrzymuje duet z 2e po szkole podstawowej-Jagoda Witkowska i Marta Laskowska i bony o wartości 30 zł dla każdej z uczestniczek. Duet zaprezentował się w piosence „One more sleep”

 

-trzecie wyróżnienie otrzymała Anna Koronowska z klasy 1b za piosenkę „Dzień jeden w roku” oraz bon o wartości 30 zł

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.

Nagrody do odebrania w sekretariacie. Prosimy przed odbiorem o kontakt telefoniczny 55 6258881

 

Opiekun SU

Edyta Andruszewska