NAUCZ SIĘ BIZNESU W SZKOLE- Branżowe Symulacje Biznesowe
wspólnie z firmą REVAS

We czwartek 15.11.2018r. w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości wcielisz się w rolę przedsiębiorcy, będziesz podejmował trudne decyzje np.: ustalenie oferty, inwestycje w stanowiska, sprzęt, wyposażenie, zatrudnienie pracowników, ustalenie wynagrodzeń, szkolenie pracowników itp. A wszystko to w warunkach konkurencji… kolegów i koleżanek z innych zespołów. Wszyscy w ramach jednej gry będą walczyć między sobą o klientów. Decyzje podejmowane przez jedną z wirtualnych firm będą miały wpływ na sytuację pozostałych udziałowców rynku, dzięki czemu każda gra jest ekscytująca i wciągająca. W tych symulowanych sytuacjach biznesowych, podobnie, jak w życiu, nie ma jednej dobrej odpowiedzi i strategii działania, a każda symulacja jest inna w zależności od decyzji graczy…..

Branżowe Symulacje Biznesowe to innowacyjny produkt firma REVAS – gra on-line, zarządzenie firmą- więcej informacji na stronie https://www.revas.pl.

Również tego dnia od godz.13.00 rywalizować ze sobą będą nauczyciele z elbląskich szkół, którzy wezmą udział w warsztatach Branżowych Symulacji Biznesowych przygotowanych wspólnie z Warmińsko-Mazurskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu. Więcej informacji na stronie http://www.wmodn.elblag.pl/.

Serdecznie zapraszam
Agnieszka Antoniuk-Rumak
Wicedyrektor szkoły,
nauczyciel podstaw przedsiębiorczości
 

 
Matura za:


Wakacje za:

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki