Ostatnie pożegnanie

Zrzut_ekranu_2024-05-24_094951.png

Zawiadamiamy, że pożegnanie Anny Koc-Jaśkiewicz odbędzie się 28.05.2024r.
w kościele Wszystkich Świętych w Elblągu.

Wystawienie urny nastąpi o godz. 10.00.

Msza Święta Żałobna odprawiona będzie o godz. 10.30.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się po mszy na Cmentarzu Komunalnym Dębica
w Elblągu przy Nowym Domu Pogrzebowym.

 

 

 

kokardka.png Pożegnanie

20240523 Koc Jaskiewicz AnnaZ niewysłowionym bólem zawiadamiamy, że odeszła na zawsze Anna Koc-Jaśkiewicz.

 

Nasza Ania, wspaniała nauczycielka chemii i fizyki, oddana uczniom wychowawczyni, serdeczna koleżanka, życzliwy, dobry, kochający życie człowiek. Pozostanie na zawsze w pamięci przyjaciół, wdzięcznych uczniów, rodziców i nauczycieli.

Będzie nam jej bardzo brakowało.

 

Rodzinie i najbliższym składamy najszczersze kondolencje.

 

Pogrążeni w głębokim smutku Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy szkoły, Uczniowie oraz cała społeczność Jagiellończyka.

 

 

 

.

2024 Drzwi otwarte

W dniu 4.06.2018 r. w Olsztynie rozegrano Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Siatkowej Chłopców. Awansowały do niego: Gimnazjum nr 3 z Olsztyna, Gimnazjum nr 8 z Olsztyna, Gimnazjum Sportowe ze Szczytna, Gimnazjum nr 4 z Mrągowa, Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Ostródy oraz nasze Gimnazjum nr 3 z Elbląga. W tak doborowym towarzystwie przyszło naszym siatkarzom walczyć o prymat w województwie.
W fazie grupowej trafiliśmy na Mrągowo i Szczytno. Meczem kluczowym okazało sie spotkanie inaugurujące zawody z Gimnazjum nr 4 z Mrągowa. Rozpoczęliśmy te zawody w składzie: Igor Decyk
(kpt.) i Oliwier Woźnicki na przyjęciu z atakiem, Mateusz Plak i Wiktor Bedyński jako środkowi, Krystian Sikora na ataku, Kacper Kozubowski w roli rozgrywającego oraz Piotr Oziemkiewicz jako libero. Nasz start był nieco nieśmiały, jednak z upływem czasu zaczęliśmy kontrolować grę. Rywale ustabilizowali formę i doszło do nerwowej końcówki seta. Po kilkukrotnych piłkach setowych dla obu drużyn zwyciężyliśmy tę partię 29:27! W drugim secie zaznaczyła się nasza przewaga i wobec zwątpienia przeciwników wygraliśmy seta 25:17 i tym samym mecz 2:0.

W drugim meczu stanęliśmy naprzeciw pretendentów do złota - Gimnazjum Sportowemu ze Szczytna. Nie udało się nam zagrać dobrego meczu i wyraźnie ulegliśmy 0:2 (11:25;12:25).
W półfinale przyszło nam grać z kolejnym faworytem, późniejszym mistrzem, Gimnazjum nr 3 z Olsztyna. Okazało się, że było to nasze najlepsze spotkanie. Zaskakiwaliśmy rywali zagrywką, blokiem i atakiem. Swoje udane chwile miał na siatce i serwisie Wiktor Bedyński, potem zamęczał zagrywką Krystian Sikora. Bloki omijali skrzydłowi - Igor Decyk oraz Oliwier Woźnicki. Włączył sie również Mateusz
Plak skutecznie atakując na środku siatki i naciskając serwisem z wyskoku. Naszą grę prowadził Kacper
Kozubowski rozgrywając piłki a w obronie walczył libero - Piotr Oziemkiewicz. Każdy z wymienionych graczy miał swoje bardziej udane fragmenty gry, jednak w sumie było to zbyt mało na równiejszą drużynę z Olsztyna. Ulegliśmy 0:2 i pozostała nam walka o brąz ponownie ze Szczytnem.
Warunki pogodowe na zewnątrz, wysoka temperatura w hali oraz bardzo długi czas trwania turnieju mocno dała się we znaki wszystkim graczom. Mecz o brązowy medal toczył się początkowo w bardzo niemrawy sposób. Nasza żelazna "szóstka", z libero "siódemka", bardzo sprytnie wykorzystywała zmeczenie przeciwników i objęła wysokie prowadzenie w pierwszym secie. Zagrywka kierowana precyzyjnie w trudne miejsca, kiwki za blok oraz umiejętnie ustawiane bloki przyniosły zaskakujące dla Szczytna wyniki. Jednak okazało się, że z upływem czasu ważną rolę zaczęły odgrywać warunki fizyczne i kontrolę nad meczem przejęła drużyna Sportowego Gimnazjum ze Szczytna. Mimo bardzo ambitnej postawy niestety nie wywalczyliśmy brązowych medali wojewódzkiej Gimnazjady przegrywając 0:2.
Końcowa kolejność:
1. Gimnazjum nr 3 Olsztyn
2. Szkoła Mistrzostwa Sportowego Ostróda
3. Gimnazjum Sportowe Szczytno
4. Gimnazjum nr 3 Elbląg
5. Gimnazjum nr 8 Olsztyn
6. Gimnazjum nr 4 Mrągowo
Gratulując siatkarzom zaznaczam, że w drużynie byli również Aleksander Schiedel, Franciszek Nowak, Robert Jabłonowski, Radosław Tonga a we wcześniejszych rozgrywkach szkołę reprezentowali Adrian Gąsiorowski (kontuzja stawu kolanowego) i Mateusz Górski.

 

Trenerem zespołu był autor artykułu, Adam Matwiejczuk, który sportowo Państwa pozdrawia.


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki