Ostatnie pożegnanie

Zrzut_ekranu_2024-05-24_094951.png

Zawiadamiamy, że pożegnanie Anny Koc-Jaśkiewicz odbędzie się 28.05.2024r.
w kościele Wszystkich Świętych w Elblągu.

Wystawienie urny nastąpi o godz. 10.00.

Msza Święta Żałobna odprawiona będzie o godz. 10.30.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się po mszy na Cmentarzu Komunalnym Dębica
w Elblągu przy Nowym Domu Pogrzebowym.

 

 

 

kokardka.png Pożegnanie

20240523 Koc Jaskiewicz AnnaZ niewysłowionym bólem zawiadamiamy, że odeszła na zawsze Anna Koc-Jaśkiewicz.

 

Nasza Ania, wspaniała nauczycielka chemii i fizyki, oddana uczniom wychowawczyni, serdeczna koleżanka, życzliwy, dobry, kochający życie człowiek. Pozostanie na zawsze w pamięci przyjaciół, wdzięcznych uczniów, rodziców i nauczycieli.

Będzie nam jej bardzo brakowało.

 

Rodzinie i najbliższym składamy najszczersze kondolencje.

 

Pogrążeni w głębokim smutku Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy szkoły, Uczniowie oraz cała społeczność Jagiellończyka.

 

 

 

.

2024 Drzwi otwarte

W dniu 21.12.2016 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w Elblągu rozegrany został Turniej Rejonowy w Piłce Siatkowej w ramach Wojewódzkiej GIMNAZJADY. Do tych zawodów przystąpiliśmy z wywalczonym wcześniej tytułem Mistrzów Elbląga. Rywalami byli gimnazjaliści z Młynar i Pieniężna.

W pierwszym meczu to właśnie drużyny przyjezdne stanęły naprzeciw siebie. Lepszymi okazali się reprezentanci Gimnazjum Młynary, którzy wygrali 2:0.
Tryumfatorzy pierwszego spotkania byli naszymi pierwszymi przeciwnikami w zawodach. Nieco spięci nasi siatkarze nie mogli złapać rytmu meczowego i grając z dużym falowaniem oddali pierwszego seta. Przyznac należy, że goście wyśmienicie bronili i byli niezwykle zdeterminowani. W drugiej partii siatkarze właczyli juz odpowiednią "przerzutkę" i pokonali nadal świetnie grających rywali. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był zatem tie-break. Po wyrównanym początku zaznaczyła się dominacja naszych reprezentantów i tak było juz do końca meczu. Zwyciężyliśmy 2:1.
Drugie spotkanie naszej drużyny, z Pieniężnem, nie było juz tak zacięte. Od poczatku w obu setach prowadziliśmy dając możliwośc grania również zmiennikom. Pewne zwycięstwo 2:0 dało nam awans z pierwszego miejsca do etapu regionalnego.
Końcowa kolejność turnieju:
1. GIMNAZJUM NR 3 Elbląg
2. Gimnazjum Młynary
3. Gimnazjum Pieniężno

Nasza szkołę reprezentowali: Mateusz Plak, Kacper Kozubowski, Aleksander Schiedel {wszyscy 2e), Radosław Tonga (1c), Adrian Gąsiorowski, Oliwier Woźnicki, Igor Decyk, Robert Jabłonowski, Krystian Sikora, Mateusz Górski, Wiktor Bedyński, Franciszek Nowak (wszyscy 1e). Trenerem szkolnej druzyny jest Adam Matwiejczuk.
Wyrazy podziekowania należą się panu Piotrowi Kowalowi, kierownikowi hali MOSiR, za pomoc w organizacji zawodów.

Oprac. A. Matwiejczuk


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki