26.04.2016r. w Gimnazjum nr 3 w Elblągu odbył się kolejny Turniej minisiatkówki dziewcząt klas IV i V szkół podstawowych w ramach Elbląskiej Akademii Siatkówki.
W turnieju wystartowało 15 zespołów dziewcząt z klas V oraz 8 zespołów dziewcząt z klas IV z elbląskich szkół podstawowych: SP nr 19, SP nr 25 , SP nr 16 oraz SP 6 – są to szkoły objęte Akademią S.O.S.

Turniej przebiegał w bardzo dobrej i przyjaznej atmosferze. Wszystkie mecze zarówno w grupach eliminacyjnych jak i finałowych były rozgrywane na czas. Rywalizacja była bardzo zacięta i wiele meczów rozstrzygało się dopiero w końcowych minutach setów. Cel turnieju to dobra zabawa, popularyzacja piłki siatkowej oraz promocja Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Gimnazjum nr 3 w naszym mieście.
Każdy zespół otrzymał pamiątkowe dyplomy, a za pierwsze cztery miejsca w każdej kategorii wiekowej zawodniczki otrzymały nagrody.
Turniej minisiatkówki dziewcząt w ramach Elbląskiej Akademii Siatkówki zapisał się już jako kolejny do siatkarskiego kalendarza naszej szkoły, a zorganizowali go i przeprowadzili nauczyciele S.O.S Gimnazjum nr 3 w Elblągu: Aleksandra Pietrulewicz, Regina Jurczak i Wojciech Samulewski, a obsadę sędziowską zapewniły uczennice I, II i III klasy.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
Kategoria klas V:
1 miejsce –SP 19 zespół IV
2 miejsce –SP 19 zespół II
3 miejsce –SP 19 zespół V
Kategoria klas IV:
1 miejsce –SP 19 zespół I
2 miejsce –SP 16 zespół II
3 miejsce –SP19 zespół II

S.O.S ELBLĄG – R. Jurczak, A. Pietrulewicz, W. Samulewski


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki